programy

Lojalna Jola czyli programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe są coraz powszechniejszymi i niezwykle cenionymi działaniami marketingowymi, bo mimo że ich efekty nie są natychmiastowe, utrzymują relacje z klientami przy niższych nakładach finansowych w zestawieniu z tradycyjną reklamą. Wielu Polaków posiada kartę stałego klienta i miała z tego typu programami do czynienia. Program lojalnościowy B2B opracowuje się po dokładnej analizie firmy, rynku, na jakim działa, kanałów dystrybucji itp. Program taki musi przewidzieć różnego typu kwestie prawne oraz podatkowe. Wreszcie opracowywana jest aplikacja do przetwarzania danych. Firmy opracowujące programy lojalnościowe oraz programy motywacyjne zajmują się również stałą obsługą programu. Szkolą pracowników w ich obsłudze, prowadzą infolinię programu, kupują i dystrybuują nagrody, na żywo reagują na nowości w programach, zajmują się reklamacjami, opracowują raporty na temat działających programów.
[Read More]

Kurs na operatora cnc – najpotrzebniejsze informacje

Jeśli chciałbyś zdobyć wiedzę w temacie obrabiarek sterowanych numerycznie, powinieneś zapisać się na kurs operatora cnc. Przeczytaj zasadnicze informacje, a rozeznasz się, że umiejętności, które na nim zdobędziesz, są ci potrzebne i pozwolą zająć się dziedziną, o jakiej od jakiegoś czasu myślałeś. Takie szkolenia są naprawdę bardzo przydatne, jeżeli chcielibyśmy rozwinąć swoją wiedzę.
[Read More]

Dbaj o swój komputer, od jego pracy zależy efektywność wykonywanej pracy

To normalne, że dziś przy pracy tak często wykorzystuje się urządzenia komputerowe. Komputery i cała technologia opanowała świat i jest wykorzystywana w każdej sferze życia. Dla zwykłego człowieka komputer jest narzędziem pracy, jak też sposobem na rozrywkę, w pewnych sytuacjach także oknem na świat. Warto zadbać o idealną kondycję sprzętu, aby mógł nam posłużyć jak najdłużej.
[Read More]

Skanowanie oraz rozpoznawanie faktur oraz fachowe systemy do fakturowania

Zdalne skanowanie oraz rozpoznawanie faktur to skuteczna i dzisiejsza usługa, która zwracana jest do przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Zaawansowana technologia zezwala na usunięcie oraz wykluczenie trudnych dodatkowo czasochłonnych czynności wprowadzania faktur, co oddziałuje na znaczną gospodarność czasu.
[Read More]

W jaki sposób odliczyć 1 procent podatku

Za nasz 1% fundacje są bardzo wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosika, żeby mogły jak najlepiej urzeczywistniać swoje cele. Kiedy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku podarować wybranej przez nas organizacji. zazwyczaj programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią kratkę, ale mamy możliwość oczywiście sami dokonać wyboru. Ten 1% fundacje często zbierają na bardziej określony cel niż po prostu „działania fundacji”.
[Read More]