Szczęśliwym być… – zdecyduj się już dziś

Wszystkim nam od czasu do czasu brakuje szczęścia. Jednakże nie musi tak być. Żeby szczęśliwym być wystarczy zastosowanie paru prostych zasad, które dopomagają nam żyć w zgodzie ze samym sobą. W każdej, nawet najgorszej sytuacji szukaj stron pozytywnych, w ów sposób każdą porażkę możesz przekształcić w szczęście. Dla przykładu jeśli nie dostałeś pracy o którą ubiegałeś się, uznaj iż widocznie nie była dla ciebie. Mogło cię w niej spotkać coś złego a na pewno wypatrzysz lepszą. Jeśli zraniła cię twoja ukochana osoba przemyśl czego się dzięki temu nauczyłeś oraz spożytkuj to w przyszłości.

Osobista stylistka

Autor: jbsk
Żyj w zgodzie z innymi ludźmi. Nie doszukuj się w nich szkodliwych intencji. Nie przypisuj bliskim ci osobom cech których nie posiadają, a jeśli posiadają jakieś, które cię denerwują przyjmij je a nie próbuj na siłę narzucać swych zachowań wszystkim z otoczenia. Bądź gotowy do pomocy,sprawiedliwy, wierny ideałom i roześmiany a ludzie odwdzięczą ci się tym samym. Każdy szacuje innych własną miarą – pamiętaj o tym zanim komuś coś zarzucisz. Staraj się nie ranić, tych których lubisz.

Stosunkowo nowym pojęciem jest tak zwany Style Coaching ( być szczęśliwą kobietą).

Jeśli ciekawi Cię prezentowany artykuł, odszukaj witrynę (http://www.asmapoland.com/aktualnosci/wizyta-studentow-wim-pw/), która opisuje analogiczne wątki, też będą na pewno interesujące.

To szczególne zespolenie przemiany zewnętrznej oraz przemiany wewnętrznej. Style Coaching obejmuje swym obszarem aktywności zarówno ciało, jak i umysł. To proces całościowy, jaki skupia się na osobie jako całości. Kreuje wizerunek zewnętrzny, ale także podnosi samoocenę. Mówi o tym, że piękny wygląd to jedynie część sukcesu.

Nie zapominaj – zawsze bądź na bieżąco (http://www.securityservice.pl/pl/blog/). Dlatego namawiamy Cię do przeczytania nowego artykułu, który ukryliśmy pod poniższym linkiem. Nie pożałujesz!

To, jak siebie spostrzegamy, jest najistotniejsze. Zamiarem owego procesu jest dowiedzenie, że przemiana jest realna! Możemy kreować własne życie.

Już dzisiaj napisz w wyszukiwarkę zwrot stylistka Warszawa i zatroszcz się nie tylko o swój design ale także o doskonałe samopoczucie. A może style coach to profesja dla ciebie? Jeżeli odznaczasz się wyczuciem stylu, posiadasz w sobie spore zapasy pozytywnej energii a także umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi, owa praca jest dla ciebie w sam raz! Style coach to właśnie zawód dla pełnych cierpliwości i pasji pasjonatów mody. Jak dotąd mało znany w naszej ojczyźnie, podbija serca pań na Zachodzie. Oto zajęcie przyszłości. Zaistniała w dbałości o wymogi nowoczesnych społeczeństw, dla jakich poprawa wizerunku to klucz do sukcesu oraz szczęścia.