Szczęśliwym być… – zdecyduj się już dziś

Wszystkim nam od czasu do czasu brakuje szczęścia. Jednakże nie musi tak być. Żeby szczęśliwym być wystarczy zastosowanie paru prostych zasad, które dopomagają nam żyć w zgodzie ze samym sobą. W każdej, nawet najgorszej sytuacji szukaj stron pozytywnych, w ów sposób każdą porażkę możesz przekształcić w szczęście. Dla przykładu jeśli nie dostałeś pracy o którą ubiegałeś się, uznaj iż widocznie nie była dla ciebie. Mogło cię w niej spotkać coś złego a na pewno wypatrzysz lepszą. Jeśli zraniła cię twoja ukochana osoba przemyśl czego się dzięki temu nauczyłeś oraz spożytkuj to w przyszłości.

Osobista stylistka

Autor: jbsk
Żyj w zgodzie z innymi ludźmi. Nie doszukuj się w nich szkodliwych intencji. Nie przypisuj bliskim ci osobom cech których nie posiadają, a jeśli posiadają jakieś, które cię denerwują przyjmij je a nie próbuj na siłę narzucać swych zachowań wszystkim z otoczenia. Bądź gotowy do pomocy,sprawiedliwy, wierny ideałom i roześmiany a ludzie odwdzięczą ci się tym samym. Każdy szacuje innych własną miarą – pamiętaj o tym zanim komuś coś zarzucisz. Staraj się nie ranić, tych których lubisz.

Stosunkowo nowym pojęciem jest tak zwany Style Coaching ( być szczęśliwą kobietą).

Jeśli ciekawi Cię prezentowany artykuł, odszukaj witrynę (http://www.asmapoland.com/aktualnosci/wizyta-studentow-wim-pw/), która opisuje analogiczne wątki, też będą na pewno interesujące.

To szczególne zespolenie przemiany zewnętrznej oraz przemiany wewnętrznej. Style Coaching obejmuje swym obszarem aktywności zarówno ciało, jak i umysł. To proces całościowy, jaki skupia się na osobie jako całości. Kreuje wizerunek zewnętrzny, ale także podnosi samoocenę. Mówi o tym, że piękny wygląd to jedynie część sukcesu. To, jak siebie spostrzegamy, jest najistotniejsze. Zamiarem owego procesu jest dowiedzenie, że przemiana jest realna! Możemy kreować własne życie.

Już dzisiaj napisz w wyszukiwarkę zwrot stylistka Warszawa i zatroszcz się nie tylko o swój design ale także o doskonałe samopoczucie. A może style coach to profesja dla ciebie? Jeżeli odznaczasz się wyczuciem stylu, posiadasz w sobie spore zapasy pozytywnej energii a także umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi, owa praca jest dla ciebie w sam raz! Style coach to właśnie zawód dla pełnych cierpliwości i pasji pasjonatów mody. Jak dotąd mało znany w naszej ojczyźnie, podbija serca pań na Zachodzie. Oto zajęcie przyszłości. Zaistniała w dbałości o wymogi nowoczesnych społeczeństw, dla jakich poprawa wizerunku to klucz do sukcesu oraz szczęścia.