Czy opłaca się każde wakacje spędzać w podobny sposób? Może tym razem zmienić troszkę sposób spędzania urlopów?

Niektórzy przyzwyczaili się, iż swój urlop spędzają w identyczny sposób. Jest im wygodniej wyjeżdżać z biurem podróży, bo nie tracą czasu na planowanie. Natomiast niektórzy mają sentyment do danego miejsca. Z tego też względu wybierają się tam co roku. Może tak w tym roku zmienić te stare nawyki?

Pewnie niektórzy będą zdziwieni po co je zmieniać, jeśli tak jest wygodnie? Właśnie chociażby po to, aby przeżyć takie wakacje z większą intensywnością i później mieć co wspominać, kiedy powrócimy po wakacjach do biura. Jeżeli mamy przez cały rok dla siebie tylko 26 dni urlopu, to dobrze jest je wykorzystać maksymalnie.

Paryż

Autor: Soreen D
Źródło: http://www.flickr.com

Tak naprawdę niewiele pamięta się z dni przeleżanych na plaży (kliknij strone). O wiele bardziej zostaje w pamięci czas spędzony w sposób aktywny. Dlatego dobrze jest w tym roku zdecydować się na kompletnie inną rzecz i osobiście poczuć różnicę.

Naprawdę podoba Ci się ten temat? Niezmiernie nas to raduje. W takim razie namawiamy do nowych newsów – po prostu kliknij w link do witryny (http://eccotravel.eu/dominikana/index.php?atrybuty_up=pl_plaze).

Możemy na przykład poszukać promocji na tańsze loty w internecie. Możemy kupić dajmy na to bilet z Warszawy do Bułgarii, spędzić tam parę dni, a potem bilety lotnicze Sofia – Bruksela. Pozwiedzać Belgię oraz wrócić do Polski.http://www.eccoholiday.com/region/grecja/kos/ – rzuć okiem

miasto

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

To jedynie jedna z ciekawych opcji, bo ilość ofert na tanie bilety jest naprawdę duża. Do tego możliwości, jeśli chodzi o ciekawe miejsca w samej Europie jest tyle, iż mamy co zwiedzać przez kilka następnych lat.

Jak obawiamy się bardziej odległych zakątków świata, to nic nie przeszkadza temu żebyśmy poznawali właśnie Europę (całkiem przydatna strona, warto zajrzeć). Jak znajdziemy tanie bilety lotnicze Paryż – Bukareszt, to poszukajmy reszty pasujących połączeń. Możemy też część drogi przemierzyć pociągiem. To będzie również wyjątkowa przygoda.