Telebim w Radomiu – czyli, co warto wiedzieć o reklamie na drodze asfaltowej Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zauważyłeś telebim, w trakcie wjeżdżania na uliczkę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę oraz teraz zastanawiasz się, jaki ma „przebieg” danych – a więc jak sporo person go ogląda i jak mocno potrafi zwrócić czyjąś uwagę? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja własna reklama wyglądałaby wewnątrz tego dokładnym miejscu? Jeśli tak to doskonale trafiłeś, ponieważ mamy dzisiejszego dnia zamiar po opowiadać wszystko co wiemy na temat owego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim w mieście Radom, a konkretniej – telebim Radom Maratońska, to równe 15 m2 nawierzchni, na której to znajdziemy bardzo różne reklamy usług, które są oferowane na terenie Radomia. Wspomniany telebim, znajduje się konkretnie przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 12 przy ulicy Maratońskiej oraz ulicy Limanowskiego, oraz w sąsiedztwie skrzyżowania uliczki 1905-go roku oraz Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o rozdzielczość telebimu, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranu wynoszą 16:9. Godzinki emisji tego konkretnego telebimu bywają zawarte pomiędzy godzinką 6 rano a 23 wieczorem, a ogląda go średnio około trzydziestu tysięcy przejeżdżających „widzów” każdego dnia.

Czy pragnąłbyś poznać bardziej wątek opisany w tym artykule? Jeśli jesteś za, to czytaj w serwisie (https://www.raczynski-kancelaria.pl/) nowe zajmujące treści.

dobrze tutaj wspomnieć, że wspomniany telebim znajduje się zaraz przy głównym dojeździe od centrum z osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niedaleko telebimu odnajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościół, a także cmentarz – nie istnieje możliwość także po zapominać o napomknięciu faktu, iż bywa to tak zwana „trasa tranzytowa” która ma kierunek: Łódź-Rzeszów, Lublin.

Odwiedź ten link! To bez dwóch zdań świetna treść (https://www.pischool.pl), przeczytasz tam wiele przydatnych materiałów! Zobaczysz, z pewnością się nie zawiedziesz.

By dowiedzieć się, jaki jest koszt najmu telebimu należy skontaktować się z jego operatorem!