Zastosowanie hydrografiki w różnych branżach

Co to jest hydrografika? Jest to jedna z bardziej nowatorskich technik nakładania druku. Co powinieneś wiedzieć o hydrografice?

wyścig WRC

Autor: number8⃣photo
Źródło: http://www.flickr.com

W pierwszej kolejności hydrografika pozwala nanosić przeróżne wzory na nawet szczególnie skomplikowane nawierzchnie. Aby je zrobić, trzeba posiadać stosowne sprzęty, pośród których znajdują się wanna do hydrografiki, folia, aktywator jak również specjalna przemysłowa zmywarka. Jednym z wyjątkowo ważnych kroków, którego nie można zlekceważyć, jest odtłuszczenie nawierzchni i jej zmatowienie. Co więcej, należy pomalować ją podkładem, zaś po nałożeniu wzoru nanieść bezbarwny lakier, który zabezpieczy naniesiony transferowy druk wodny i ochroni go przed niszczeniem. Druk wodny zrobiony w technice hydrografiki można wykorzystać m.in.

Zajrzyj do tego serwisu i kontynuuj czytanie (http://etteplan.com/pl/branze) interesujących artykułów. Mamy ich tam sporo i wszystkie przygotowaliśmy z myślą o Was.

w gałęzi przemysłowej, motoryzacyjnej oraz reklamowej.Idealnie nada się również do wzorów na wózkach dziecięcych albo akcesoriach do domu. Druk wodny znakomicie ozdabia każdy rodzaj nawierzchni – przykłady na . Na folii można nanieść wszystkie możliwe wzory, w tym te geometryczne bądź wzory imitujące drewno czy marmur, dzięki którym produkt, na którym zostanie wykonany, zdecydowanie zwiększy swoją wartość i podniesie się poziom jego estetyki.

samochód z grafiką

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Możliwe są nawet najbardziej oryginalne desenie – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto niniejszy typ druku jest bardzo odporny i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia. Fachowość jego wykonania gwarantuje najlepszą jakość.

Jeżeli chcemy dowiedzieć się więcej na temat hydrografiki, możemy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko zdobędziemy wiedzę o niniejszym sposobie nanoszenia druku, lecz będziemy mogli rozszerzyć zakres swoich usług oraz zdobyć kolejnych klientów zaciekawionych tą nowoczesną techniką – praktyczne warsztaty z hydrografiki uczą np. jakim sposobem dobierać właściwe lakiery, kolory oraz dobrze przygotować miejsce pracy. Uczestnicy kursów zapoznają się również z budową wszystkich potrzebnych do przeprowadzenia tego procesu narzędzi i tego czym kierować się podczas wybierania dostawców materiałów. Ponadto każdy otrzymuje materiały szkoleniowe, które pomagają w przyswajaniu wiedzy.

Gdy przekonasz się, że znajdujący się w tym miejscu artykuł jest wartościowy, kliknij tu, a zobaczysz więcej opakowania design podobnych materiałów.

Dobrze jest więc bliżej zapoznać się z tym tematem i wykorzystać nowe narzędzia.