Dobry sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta

W każdym dużym sklepie spożywczym i w każdej większej drogerii możemy wziąć do domu gazetkę promocyjną. Zresztą gazetki promocyjne wszelkiego rodzaju są wkładane do naszych skrzynkach pocztowych i czasem ciężko się w skrzynce doszukać jakiegoś listu. A gazetki są przeróżne począwszy od wspomnianych już gazetek ze sklepów spożywczych/kosmetycznych, przez sklepy z meblami a kończąc na reklamach z ciuchami.

promocja

Autor: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com
Ogólnie to dobre rozwiązanie, bo przynajmniej wiemy, kiedy dany produkt będzie przeceniony. Można w takiej sytuacji poczekać do przeceny, czyli nie będziemy przepłacać. Poza tym zapoznamy się dokładnie z asortymentem sklepu. Nie trzeba też biegać w poszukiwaniu między półkami ulubionego balsamu do ciała, wystarczy iść do sprzedawcy z broszurą promocyjną i powiedzieć, czego szukamy. Osoba z obsługi powie nam czy dany produkt z promocji jeszcze można stanie. Czasem niektóre kosmetyki kupowane są niezmiernie prędko, bo rzeczywiście są prawdziwą gratką.

W prawie prawie wszystkich sklepach możemy zauważyć gazetki promocyjne.

Czy omawiane zagadnienia Cię fascynują? Raźno więc kliknij ten link – ta wiarygodna oferta (https://www.rathgeber.pl/corporate/kompetencje/uszlachetnianie-powierzchni) bez wątpienia również bardzo Cię zaciekawi.

Takie gazetki pozwalają nam kupować fajne rzeczy w promocji. Sporo osób korzysta najczęściej z produktów przecenionych. Jest to świetne rozwiązanie, bo możemy sporo oszczędzić. Ale gdy często dochodzi do tego, że trzeba mieć chęć na banany wtedy, gdy są w promocji, to jakoś brak nam na nie chęci. Na szczęście w przypadku kosmetyków jest łatwiej, bo termin ważności produktów z drogerii jest dłuższy niż typowej spożywki.

promocja

Autor: Andrew Tarvin
Źródło: http://www.flickr.com

Ale nie dajmy się zwariować, gazetki powinny być jedynie wskazówką. Mogą przedstawić, co będzie można niebawem kupić w sklepie, do którego chodzimy w malej cenie. Gazetki są odpowiednie przemyślane i jesteśmy o nich informowani w odpowiednim czasie. Dlatego warto, co pewien czas, chociażby raz w tygodniu zaglądać do naszej skrzynki pocztowej, by nie przegapić jakiejś wielkiej okazji.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeżeli tak, to użyj strony, by przeczytać więcej zbliżonych informacji. Bez wahania kliknij zatem tu.

Poza tym ludzie rozdający ulotki mają przykaz od niektórych koordynatorów akcji marketingowych, by nie wkładać gazetek promocyjnych do skrzynek pocztowych tylko zostawiać je na wycieraczce. W takiej sytuacji, jako mieszkańcy jesteśmy zmuszeni do wzięcia danej gazetki i wzięcia jej do swoich czterech kątów. To dobre rozwiązanie zwłaszcza, że spora część takich gazetek mimo wszystko jest wrzucana do kosza na śmieci przed przejrzeniem tej ulotki.