Postaraj się o niepowtarzalny wygląd samochodu – Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać druk wodny!

Nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że po latach samochód traci swój pierwotny blask. Lśniący parę lat temu lakier staje się matowy, wnętrze już nie robi na nas takiego wrażenia jak w dniu kupna… Wówczas zmotoryzowani, którzy traktują swoje auto jako coś więcej niż tylko środek do przemieszczania się, coraz częściej myślą o poprawie jego wyglądu.

Podstawą jest odświeżenie lakieru, wymiana wypłowiałych emblematów, listew oraz felg. Jeśli chcemy pozostać z autem na dłużej, możemy dać upust motoryzacyjnym fantazjom i zainwestować w tuning wizualny, inaczej wyposażenie samochodu w dodatkowe akcesoria i dodatki.

Automaniacy wprowadzane modyfikacje odbierają jako oznakę własnego stylu, trend, wyrażenie swojej niezależności.

Ten odsyłacz do serwisu (http://webtec.pl/) pokaże Ci fascynujące informacje na opisywany temat, które będą bardzo wciągające oraz dokładnie omówią ten wątek.

Zamierzają wykreować specyficzny, niepowtarzalny egzemplarz danego modelu. Tuning wizualny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut jesteśmy w stanie zmienić w zasadzie każdy element, poczynając od foteli, kierownicy, dźwigni zmiany biegów jak też wstawienia sprzętu audio, itd.
Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem efektownych, acz dobranych gustownie akcesoriów chromowanych, idealnie dopasowanych do wyglądu samochodu.

druk wodny

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Nową, ale coraz częściej stosowaną metodą na szybką zmianę powierzchni jest hydrografika. Polega ona na przeniesieniu wzoru na materiał, np. części karoserii lub felgę. Druk wodny – jest niezniszczalny – pokryty jest warstwą lakieru. Powierzchnie pokryte transferowym drukiem wodnym są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia, warunki atmosferyczne czy wysokie temperatury. Jest to dobry pomysł na zregenerowanie nie tylko zniszczonych części motoryzacyjnych. Druk wodny pozwala nam na przekształcanie szarych przedmiotów codziennego użytku w prawdziwe dzieła sztuki czarujące pięknem i stylem.

Sposobów na zmianę wizualną jest bardzo dużo, a wszystko zależy od fantazji klienta. Decydując się na taki krok, trzeba jednak uważać, by nie przekroczyć granicy dobrego smaku.

Jeżeli chcesz odkryć więcej na omawiany temat, kliknij na odnośnik do wpisu – informacje tu zawarte są bardzo interesujące.

Przesadny tuning nie będzie wyglądał dobrze, zaś my będziemy mieli problem z jego sprzedażą.