Cegła klinkierowa – innowacyjność w zgodzie z ponadczasowością

Dom, to nie tylko mury i schronienie to cząstka nas samych. Stawiając dom, marzymy by stał się odzwierciedleniem naszych wymogów i stylu życia. Usiłujemy wykreować go w taki sposób, by łączył w sobie najlepsze rozwiązania użyteczne, ekonomiczne i estetyczne. Jeśli chcemy, aby wszystkie te wyróżniki zostały spełnione, powinniśmy wybrać właściwe materiały budowlane i wykończeniowe. Wybór materiału na wykończenie zewnętrznej ściany budynku, zazwyczaj sprawia trudności , czy ma to być cegła, czy tynk zwykły cementowo-wapienny czy może płytki z klinkieru.

elewacja klinkierowa

Autor: Armstrong Building Products
Źródło: http://www.yasna.pl/yasna.php?c=biuroprasowe2&b=1#
Aby otrzymać wspaniały wizerunek domu wybudowanego z cegły klinkierowej, nie potrzebujemy używać do tego celu cegły klinkierowej. Wystarczy, że nasz dom wybudowany w którejkolwiek technologi, obłożymy klinkierowymi płytkami elewacyjnymi. Szeroka oferta kolorów od białego poprzez czerwony aż po czarny oraz olbrzymie zestawy faktur i struktur, daje nam niezliczone możliwości aranżacyjne przy wykonywaniu projektu nie tylko ścian zewnętrznych budynku ale również zadaszenia czy podłogi.

Chcesz poznać coś równie ciekawego? Super, ta strona www (http://rolety123.pl/roleta-rzymska-na-pergoli/) na pewno okaże się dla Ciebie użyteczna, gdyż znajdziesz na niej dużo podobnych informacji.

Płytki klinkierowe są doskonałym surowcem izolacyjnym – . Dodatkowa warstwa muru, wykonana z tego typu płytek, zmniejsza straty ciepła zimą oraz chroni dom przed silnym oddziaływaniem termicznym słońca, w lecie.

klinkier

Autor: ATLAS
Źródło: ATLAS

Zewnętrzna ściana klinkierowa, daje pewność trwałości przez bardzo długi okres, jest wytrzymała na warunki atmosferyczne co sprawia, że nie potrzebujemy już dokonywać wyboru między estetyką i walorami praktycznymi – wienerberger.pl/ceg%C5%82y-klinkierowe/galeria/elewacje.

To nie koniec ciekawych postów. Masz ochotę na następne? W takim razie zostawiam tu mój odsyłacz (firetms.com/) do nowej witryny. Przeglądaj bez przeszkód.

Klinkier, jest produktem wielostronnym i spełnia oczekiwania w wielu zastosowaniach. W zależności od potrzeb, może być zastosowany do budowania ścieżek, murków, donic czy grilli, niezależnie od stylu ogrodu.

Przeznaczeń płytek z klinkieru może być nieskończenie wiele, tym bardziej, że coraz częściej wykorzystuje się je nie tylko na zewnętrznych ścianach budynku czy w ogrodach, ale także w oryginalnych stylizacjach łazienek, kuchni czy salonów. Świetnie pasują zarówno do stonowanego i ciepłego stylu wiejskiego, jak również do nowoczesnego minimalizmu.