rzeczywisty raj dla młodych par oraz zwiedzających

Sporo par młodych zastanawia się dokąd ruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miasto, jest możliwość chodzić długimi godzinami siedząc w romantycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i butików.

Jednakże dla większości jest to zanadto typowe.
Wycieczki Indonezja – (dowiedz się o wycieczkach do Indonezji) na pewno zadowolą zarówno tych w wyższym stopniu czynnych, jak i tych lubiących leniuchowanie na plaży. Obszar Indonezji stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego kilka tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat tego kraju jest tropikalny, roczna temperatura właściwie się nie waha. Duży sezon jest w czasie pory suchej, chociaż w czasie opadów także da się zwiedzać. Archipelag Gili to autentyczny raj, gdzie z dala od świata, nie istnieje ruch kołowy mimo, że są tam hotele i restauracje i właśnie w jednym z owych lokalizacji jest możliwość spędzić kilka wspaniałych dni. Wybrzeża Gili wyglądają jak z bajki, czy też jak z obrazka, a tuż przy brzegu można się zdecydować na niezapomniane nurkowanie Activ Tour z żółwiami.
wycieczki indonezja

Źródło: bestoutdoorphotos.com
Podróż poślubna – (dowiedz się o podróż poślubnej) na Bali to nie jedynie śliczne wybrzeża, wspaniałe pejzaże, lecz też urokliwe hotele z duszą. Takie, w których pobyt jest pamiętny, jakie są idealne na specjalne, wyjątkowe okazje. Malutkie, kameralne, schowane z dala od świata. Czarujące Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, czy czarujące Tugu Lombok i bajeczne śniadania na piasku.

Indonezja proponuje imponujące potencjały jeśli idzie o nurkowanie egipt pośród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, wędrówki przez dżunglę i podziwianie tropikalnej roślinności i fauny.