Gdzie zaplanować udane przyjęcie weselne? Poszukujemy dobrego miejsca pod Wrocławiem.

Te pary, które ślub biorą w kościele we Wrocławiu, mogą zdecydować się na jakąś podwrocławską miejscowość do organizacji swojej imprezy weselnej. Czemu akurat wesele pod Wrocławiem? Romantyczna okolica, zacisze, okazała sala bankietowa i hotel w Brzegu Dolnym to kompletna odpowiedź.

Pokój hotelowy

Autor: bizmac
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście Wrocław ma wiele okazałych sal weselnych, w których warto zorganizować swoje wesele, ale za Brzegiem Dolnym przemawia kilka znaczących faktów.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiany tekst, to odwiedź odnośnik (https://citycentralapartments.pl/blog/dlaczego-warto-przeczytac-komentarze-oferty-a-nie-sam-opis-na-portalach-posredniczacych-typu-booking-com/) a tam czekają na Ciebie materiały warte zainteresowania. Zobacz je – będziesz niesamowicie zadowolony.

Na pewno zaczynamy od ceny. Nie tylko sala weselna i opłata „za talerzyk” poza wielkim miastem będą niższe, lecz także doba hotelowa dla naszych gości weselnych. Jeżeli już para zdecyduje się na taką ofertę, hotel w Brzegu Dolnym – link, poza apartamentem na noc poślubną dla młodej pary w cenie, oferuje w pakiecie całkiem sporo propozycji.

Możemy dostosować sobie dania z bogatego menu restauracji albo poprosić kucharza o pomoc. Do tego można samodzielnie dobrać wina. Niektóre pary decydują się też na „stolik alkoholowy” z wyborem trunków innych niż wino. Jeśli chcemy, możemy postawić dość popularny „wiejski stragan” z wędlinami z lokalnej wędzarni i wyrobami wiejskimi (smalec, samogon, śledzie z beczki, sery owcze). W cenę naszego wesela jest już włączona dekoracja wejścia do restauracji oraz romantyczna dekoracja stołów (wstążki, świeże kwiaty). Jeśli chcemy mieć okazałą dekorację z balonów, musimy zadbać o nią sami.

Jedzenie weselne

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
To już norma, że kelnerzy witają nowożeńców chlebem i solą, a każdy gość dostaje lampkę szampana na „Sto lat” i toast wzniesiony na zdrowie. DJ lub zespół to już całkowicie nasza działka, tak samo jak fotograf albo autokar, który dowiezie naszych gości spod kościoła na wesele blisko Wrocławia. Okolice sali weselnej za miastem to też świetne miejsce na mały plener w trakcie trwania wesela.

Na długą sesję w plenerze można umówić się z fotografem jakiś czas po ślubie. Furorę na weselach robią także atrakcje na przykład w postaci fotobudki i akcesoriów, które jej towarzyszą. Ponadto, żeby sala była miło wspominana, oferuje parze młodej upominek w postaci bezpłatnej, uroczystej kolacji będącej pamiątką pierwszej rocznicy ślubu.

Czy pragnąłbyś poznać bardziej temat opracowany w tym artykule? Jeżeli się z tym zgadzasz, to czytaj w serwisie (http://surfszkola.pl/poziom-freestyle/) kolejne interesujące wiadomości.

Ten uroczy gest być może nie jest kartą przetargową kiedy będziemy wybierać restaurację pod Wrocławiem, lecz na pewno zostanie dobrze odebrany.