Sypialnia na szaro – kolej na zmiany!

Szarości uchodzą za szykowne kolory. Niektórzy jednak mylnie twierdzą, że szary pokój to wnętrze monotonne i bez wyrazu. Wręcz odwrotnie! Dzięki dodatkom możemy zyskać wytworne, nowoczesne pomieszczenie. Dziś pomysł na szarą sypialnię!

sypialnia w szarych barwach

Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim postawmy na kilka odcieni szarości. Ściany możemy wymalować na dwa odcienie – jedną, przy której umieścimy wezgłowie łóżka odświeżmy na wyrazisty, stalowy kolor, bądź wytapetujmy, zaś trzy pozostałe ściany na pastelowy odcień, zbliżony do jasnego srebra. Do tego fantastycznie będzie pasowała czarna podłoga z paneli.

sypialnia na szaro

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór łóżka jest jedną z najważniejszych priorytetowych kwestii. Postawmy na łóżko obite przyjemną w dotyku tkaniną materiałem. Zainwestujmy w kilka poduszek o różnej gabarycie, które rozmieścimy na zaścielonym łóżku. Szafki nocne dobierzmy w ciemnym, stalowym kolorze, podobnie jak komodę na pościel i niewielką szafę. Nad łóżkiem zawieśmy kinkiety np. z białymi lub jasnoszarymi kloszami. Zatroszczmy się koniecznie, by tworzyły zgrabną całość z górnym oświetleniem pokoju. Gdy chcemy dodać wnętrzu gustowności, powinniśmy postawić na gadżety. Według mnie, sypialnia na szaro to świetny pomysł.

Na tej stronie jest sporo praktycznych wiadomości, ale koniecznie zobacz też dodatkowe szczegółowe informacje zwalczanie szkodników. One również są bez wątpienia warte zainteresowania.

Do szarej aranżacji sypialni doskonale będą pasować lustra, ramki na zdjęcia rodzinne, stalowe karnisze, srebrny wazon czy doniczki na kwiaty… Pamiętajmy jednak, by nie zaszaleć – sypialnia to przede wszystkim pomieszczenie wypoczynku. Spora liczba dodatków może spowodować wrażenie nieładu, a to już nie sprzyja relaksowi. Dopełnieniem pomieszczenia będzie pościel – możemy postawić na gustowne połączenie czerni i bieli. Znakomicie wyglądać będzie też jednokolorowa szara pościel. Warto także zainwestować w kapę, którą okryjemy łóżko w czasie dnia.

Jeśli przedstawiony tekst zabrał Cię w nieznany obszar wiedzy, to świetnie się składa, ponieważ masz możliwość poznać pozostałe informacje tutaj (http://transleo.pl/) – wejdź na ten link oraz zobacz więcej.