długi

Za jakiś czas każdego pracownika w Polsce czeka złożenie deklaracji podatkowej w Skarbówce

Nie jest istotne to czy lubimy czy nie lubimy rozliczania z Urzędem Skarbowym. Musimy to uczynić raz do roku i tyle. Dzisiaj i tak jest prościej aniżeli jeszcze jakiś czas temu, kiedy ludzie byli zmuszeni stać w ogromnych kolejkach oraz milcząco czekać na swoją kolej przy okienku.


Obecnie możemy wysłać swój formularz podatkowy przez internet.
[Read More]

W sytuacji, jeśli chcesz zadbać o kondycję finansową swej firmy, zdecyduj się na monitoring płatności.

Finanse firmy to nie przelewki, tu naprawdę warto stawiać na sprawdzone i pewne rozwiązania, jak także wykwalifikowanych specjalistów. Kondycja finansowa zakładu w znacznym stopniu bywa uzależniona od przepływu środków. Potrzeba poświęcić temu zagadnieniu troszeczkę więcej zainteresowania, by zyskać pewność, że posiadana firma cały czas będzie znajdować się w odpowiedniej kondycji pieniężnej.
[Read More]

Dlaczego w obecnych czasach słowo komornicy wzbudza tak bardzo negatywne odczucia

W słownikach każdy znajdzie co najmniej kilka wyrazów, które wywołują mało przyjemne skojarzenia. Dla przedsiębiorców na pewno będą to pojęcia odnoszące się nade wszystko do ich firmy, czyli np. audyt bądź skarbówka. Część słów odnosi się do naszego prywatnego życia i tutaj jedni wskażą sformułowanie ekstrakcje ósemek, a inni kredyt w złotówkach.
[Read More]